TATTOO

+380965975101TATTOO

+380965975101PODCAST

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №1

 • Пілотний випуск.

  Перша спроба запису.

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №2

 • Питання - відповідь


  В цьому випуску ми попросили підписників з інстаграму написати запитання, а ми на них відповімо. Отже ви почуєте: Чи варто бити татуювання "карася" на всю спину? Чи варто робити татуювання, тому що воно є у всіх друзів? Татуювання на тему коронавірусу і 2020 року. Тренди татуювань. З чого розпочати, якщо хочеш стати тату майстром? Які є цікаві книги про татуювання? Чи можна домалювати татуювання по вже існуючому? Що потрібно для того щоб провести крутий тату фестиваль? 

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №3

 • Місця на яких не варто робити татуювання

  Ви дізнаєтесь що таке "Карта болі" - дуже сумнівна річ. Що таке трихопігментація. Тату очних білків. Заберіть їжу від екрану.Татуювання на шиї. Татуювання всередині роту, внутрішня частина губи. Як тату на обличчі не усім буде личити. Крута історія про тату сферу і онкологію.Болісна ділянка: лікті та коліна. Татуювання на кисті рук. Ми покажемо як брешуть тату майстри використовуючи фотошоп.Татуювання на долоні які все ж таки прижились. Інтимне татуювання порно зірки. Завершуємо парад нестандартних місць найпікантнішим із них – геніталії.

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №4

 • Тату стилі

  Ви почуєте, як реслінг і регбі поширювало тату культуру, про різницю між японським татуюванням та "ірезумі", які татуювання робили злочинцям і хто зробив тату революію в азії.Ну а в фіналі про американське традиційне татуювання або олд скул і одного з найпопулярніших тату майстрів в даній стилістиі і по суміснитву морального гімнюка Сейлора Джері.

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №5

 • Тимчасові татуювання

  Тимчасові татуювання - міф чи вони існують.

КОНТАКТИ

Адреса

м. Львів, вул. Новий світ, 12

Made with