+380965975101TATTOO

+380965975101Хочеш дізнатись ціну? Напиши нам.

Choose file

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

PORTFOLIO

Explore our artists's portfolio: find your future tattoo style here

ARTIST`S

Heading photo

TARAS

Mastering realism, Japanese, and neotraditional styles. creating oil, acrylic, and watercolor masterpieces.

artist

Heading photo

THEO

Proficient in graphic, dotwork, engraving, geometric, and linework styles. creates engravings, collects vinyl records, love cats.

artist

Heading photo

ROMAN

Works with black and white realism, floral designs, mini tattoos. Roman is also a piercing artist.

artist

Heading photo

Guest spot

У нас є один невеличкий кабінет, в якому ти можеш зробити татуювання в якості гостьового майстра, коли будеш у Львові.

contact with us

SKETCHES

PODCAST

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №1

Тут би ми мали написати щось що вас зацікавить і спонукне подивитись цей подкаст. Але ми не знаємо що потрібно написати, бо це наш перший випуск. Ми думаємо що у майбутньому буде більш змістовно))

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №2

ПИТАННЯ _ ВІДПОВІДЬ.Нам сподобався формат ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ і думаємо що це не останній раз.

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №3

МІСЦЯ НА ЯКИХ НЕ ВАРТО РОБИТИ ТАТУЮВАННЯ.Ми розкажемо вам про КАРТУ БОЛІ – дуже сумнівна річ. Пройдемось по тілу зверху до низу обговорюючи, татуювання на голові, шиї, обличчі, очах, сосках, кистях, колінах ну і звичайно геніталії. Будуть поради, рекомендації, застереження ну і трохи посміємось. Усім вдалого перегляду.

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №4

СТИЛІ ТАТУЮВАНЬ.Нікіта розкаже як реслінг і регбі поширювало тату культуру. Також ви почуєте про різницю між японським татуюванням та ірезумі, які татуювання робили злочинцям і хто зробив тату революію в азії.Ну а в фіналі Андрій розповість про американський трад або олд скул і одного з найпопулярніших тату майстрів в даній стилістиці Сейлора Джері.

І ХОЧЕТЬСЯ І КОЛЕТЬСЯ №5

ТИМЧАСОВІ ТАТУЮВАННЯ.Виявляється вони існують, але ...

FAQ

 • Як записатись на сеанс?

  Якщо художика вже обрано, можеш: - зателефонувати нам +380981829010, -зайти до нас (попередньо узгодивши дату та час),  -написати нам в соц мережах, чи месенджерах для уточнення інформації. Бажано надати нам деталі стосовно татуювання - розміщення, стиль, приклади того, що найбільше імпонує тощо. Таким чином ми зможемо швидко та чітко зрозуміти запит. 

 • Чи можна робити тату неповнолітнім?

  Татуювання ми робимо лише повнолітнім особам. Виключенням вважається дозвіл батьків, або уповноважених опікунів. Нам необхідно буде поспілкуватися з ними аби впевнитись, що вони дійсно дозволяють робити тату своїй дитині.

 • Яка вартість татуювання?

  Мінімальна вартість татуювання в нашій студії складає 1500 грн. Остаточна вартість татуювання залежить від розміру, деталей дизайну, розміщення на тілі, а також від майстра, який буде виконувати роботу. 

 • Як дізнатись вартість майбутнього татуювання?

  Найкращий спосіб знати чітку вартість татуювання - це записатись на безкоштовну консультацію. Ми завжди раді зустрічі з тобою в нашій студії, де можна обговорити всі деталі з менеджером чи художником. Якщо ж тебе цікавить хоча б орієнтовна вартість - напиши нам, вказавши всі деталі запиту. А саме: розміщення, розмір, приклади татуювань, які тобі подобаються та побажання.  

 • Мені обов'язково записуватись на сеанс завчасно?

  Наша студія працює за попереднім записом, адже в нас немає чіткого графіку роботи. Однак, буває і таке, що майстри знаходяться на студії, або неподалік і мають вільний час для сеансу. В такому випадку є можливість зробити татуювання одразу, без попереднього запису.

 • Це боляче?

  Татуювання важко назвати безболісним процесом, але все не так страшно, як здається. Все залежить від особистої резистентності до болю, розміру татуювання, а також місця, на якому битимуть. Якби процес татуювання насправді був би таким нестерпно болючим, навряд пів планети ходило б з малюнками на шкірі.

 • Скільки часу загоюється татуювання?

  Через два тижні після сеансу татуювання достатньо загоєне, щоб приймати ванну, йти в сауну, чи купатись в відкритій водоймі. Але для повної регенерації шкіри, коли вона перестане лущитись, потрібно близько двох місяців.

 • Які види оплати?

  Готівковий і безготівковий розрахунок. В нас також є PayPal.

 • Чи потрібно вносити завдаток перед сеансом?

  Ми просимо оплатити завдаток клієнтів, які записуються до нас вперше. Це зроблено для того щоб ми зрозуміли, що твої наміри серйозні, адже майстер витрачає багато часу і ресурсів на підготовку зображення під твоє замовлення.

 • Як підготуватись до сеансу?

  Перенеси сеанс, якщо ти себе погано почуваєш, чи в тебе висока температура. Перед сеансом потрібно добре поснідати, категорично не рекомендуємо приходити натще. Також за день до татуювання не варто зловживати алкоголем, чи наркотичними засобами.  Наголошуємо, що ми не працюємо з людьми в стані алкогольного, чи наркотичного спяніння. Якщо робитимеш татуювання на плечі, то візьми з собою майку, на ногах - шорти. А також, поважай майстра - подбай будь ласка про свою особисту гігієну перед сеансом.  В нас на студії тепло і затишно, ми з задоволенням пригостимо тебе чаєм, чи кавою. Якщо сеанс займатиме цілий день, ти зможеш замовити доставку, або ж взяти обід з собою. В нас є мікрохвильовка і весь необхідний посуд. Проблем з електрохарчуванням:) немає - ми придбали генератор.

CONTACTS

Адреса

м. Львів, вул. Новий світ, 12

Телефон

+380981829010

E-mail

moc.vivloottat%40ofni

Made with