Послуги

ЧИСТОТА ТА БЕЗПЕКА

В студії Smith &Tailor Ink відповідально ставляться до питання чистоти та дезінфекції. В роботі використовуються виключно стерильні, індивідуально запаковані голки, носики та картриджі. А тримачі до машинок вимиваються, замочуються у дезінфікуючому розчині, запаковуються в індивідуальні стерильні пакети, після чого проходять повну стерилізацію в спеціальному апараті. Майстер працює в медичних рукавичках та масці, а також обробляє всі поверхні та дезінфікує приміщення за допомогою бактерицидної лампи перед кожним сеансом та по його закінченні.

ІДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Наші талановиті майстри працюють у найрізноманітніших стилях, малюють оригінальні ескізи на замовлення та допомагають підібрати правильний варіант розташування та вигляду. Кожен клієнт Smith & Tailor Ink отримує індивідуальне татуювання, яке ідеально підкреслить його особистість.

ТАТУЮВАННЯ

Процес татуювання – це зафарбовування верхнього шару шкіри спеціальним пігментом, який проникає у клітини шкіри та залишається там на постійній основі. Аби тату зберігало свій автентичний вигляд і з ним не було проблем, його слід робити спеціальними фарбами та голками, дотримуючись усіх умов чистоти. Особа, яка робить вам татуювання повинна справді бути митцем, який володіє не малим досвідом та знаннями у цій сфері. В Smith & Tailor Ink поважають тату культуру та її історію, і ставляться до цього серйозно. Мінімальна вартість татуювання - 1000 грн.