татуювання

Процес татуювання – це зафарбовування верхнього шару шкіри спеціальним пігментом, який проникає у клітини шкіри та залишається там на постійній основі. Аби тату зберігало свій автентичний вигляд і з ним не було проблем, його слід робити спеціальними фарбами та голками, дотримуючись усіх умов чистоти. Особа, яка робить вам татуювання повинна справді бути митцем, який володіє не малим досвідом та знаннями у цій сфері. В Smith & Tailor Ink поважають тату культуру та її історію, і ставляться до цього серйозно. Наші талановиті майстри працюють у найрізноманітніших стилях, малюють оригінальні ескізи на замовлення та допомагають підібрати правильний варіант розташування та вигляду.

Мінімальна вартість татуювання - 700 грн.

перманентний макіяж

Головна відмінність перманентного макіяжу від татуювання полягає в тому, що фарбуючий пігмент не так глибоко проникає в шкіру і з часом розсмоктується та зникає. Цей пігмент за складом відрізняється від тату фарби, завдяки чому він не набуває синюватого чи зеленуватого відтінку під впливом зовнішніх чинників та часу, до останнього зберігаючи свій колір. Процедура проводиться під місцевою анестезією (спеціальна мазь), вона є безболісною та безпечною. Перманентний макіяж (татуаж) можна наносити на брови, вії та губи. Він тримається кілька років, в залежності від догляду за шкірою, зовнішніх чинників та кольору пігменту.

Вартість перманентного макіяжу брів (техніка "пудрове нанесення") - 1500 грн.
Вартість перманентного макіяжу брів (техніка "комбінована") - 1800 грн.
Вартість перманентного макіяжу брів (техніка "мікроблейдинг") - 2000 грн.
Вартість перманентного макіяжу повік чи губ - 1500 грн.
Вартість корекції - Половина вартості основної процедури.

безпека та стерильність.

В студії Smith &Tailor Ink відповідально ставляться до питання чистоти та дезінфекції. В роботі використовуються виключно стерильні, індивідуально запаковані голки, носики та картриджі. А тримачі до машинок вимиваються, замочуються у дезінфікуючому розчині, запаковуються в індивідуальні стерильні пакети, після чого проходять повну стерилізацію в спеціальному апараті. Майстер працює в медичних рукавичках та масці, а також обробляє всі поверхні та дезінфікує приміщення за допомогою бактерицидної лампи перед кожним сеансом та по його закінченні.